LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS FIZYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Jaszczak Jakub Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa O¶wiatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Nowosielski Piotr Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Pełka Paweł Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołę™ce
Delegatura KO w Płocku
1 Cie¶lik Karol Jan Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
2 Dołębski Michał Rafał Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta
Szkolna 14
09-400 Maszewo Duże
Delegatura KO
w Pł‚ocku
3 Duch Wiktor Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
4 GONTAREK JULIA Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
5 Klucznik Natalia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
6 Kolankiewicz Michał Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
7 Kulas Filip Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
8 Lemańska Anna Maria Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
9 Marton Paweł Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
10 Mycroft Marianna Victoria Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
11 Pomirski Bartosz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
12 Tomaszewski Tomasz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
13 WI¦NIEWSKI BARTOSZ Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bródka Maciej Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Drabik Karolina Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Janduła Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Lesisz Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
5 Palmer Jan Robert Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Szczęsny Kamil Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
8 Wójtowicz Jacek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Kobojek Jakub Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Kurach Małgorzata Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej
Długa 90
08-410 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Augustynowicz Marcin Łukasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Bandurski Jakub Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Bejm Zofia, Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Bogusz Szymon Marek Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Bosek Aleksander Robert Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Brojek Marcin Gimnazjum nr 2 w Otwocku im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
7 Buczek Michał Gimnazjum nr 46 w Warszawie
Kasprzaka 1/3
01-211 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Ciara Agata Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Cie¶lar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Czerwiński Paweł Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
11 Da¶ko Dominika Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Ko¶ciuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
12 Domaradzki Mateusz Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Dziwirek Bartosz Kazimierz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Ejduk Maciej Jan Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Fedorowicz Michał Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Galewski Sebastian Gimnazjum nr 46 w Warszawie
Kasprzaka 1/3
01-211 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Gał±zka Adam Jakub Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Gawlik Jakub Gimnazjum w Zegrzu
Oficerska 3
05-131 Zegrze
Delegatura KO
w Warszawie
19 Ghafour Izabela Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Glinka Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Górecki Adrian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Górski Michał Jerzy Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Grochowski Maksymilian Cezary Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Gruszka Katarzyna Karolina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Grzyb Alicja, Zuzanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Hozakowski Jan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Hulanicki Paweł Tymoteusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Jakubiak Maciej, Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Jakubowski Daniel Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
30 Jarosz Maciej Łukasz Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Karpiński Szymon Józef Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Kaszuba Jan Andrzej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 K±dziela Alicja Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Klimek Patryk Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Koński Szymon Gimnazjum nr 46 w Warszawie
Kasprzaka 1/3
01-211 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Kopania Grzegorz Michał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Kostrzewa Tomasz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
¦więtokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Krakowiak Jakub Józef Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Kreft Bartosz Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Lang Marta Helena Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Lewandowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Łaciński Wiktor, Leszek Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Łysiak Natalia Irena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Ły¶ Aleksander Rafał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
ObrzeĽna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Marcinkowski Mikołaj Tymoteusz Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Le¶na 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
46 Martys Maksymilian Maciej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Miałkowski Mikołaj Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Misztal Aleksander Piotr Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Okręglicki Krystian Marian Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Paszyński Norbert Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Pawlikowski Maciej Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Powała Antoni Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbl±ska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Pyrka Paulina Patrycja Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Sikorski Maksymilian, Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Smoleń Jan, Tadeusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Szumielewicz Michał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 ¦wierczyński Krzysztof Jacek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Walter Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Załęcki Konrad Władysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016